praca v rakusku umyvac riadu (m / w)

praca v rakusku umyvac riadu

Eurest
región Viedeň
VertragsartFestanstellung

job Info

Náplň práce: preplachovanie bielej a čiernej riadu rôznych oddelení čistenie odpadov a zneškodňovanie odpadov umývačky vašej kvalifikácia: V ideálnom prípade skúsenosti z obchodnej kuchynskej dobrou znalosťou nemčiny a fyzickú zdatnosť priateľské vystupovanie a vzhľad Ponúkame: dlhodobá práca s pravidelnú pracovnú dobu bez víkendových a prázdninových služieb príjemné pracovné prostredie v medzinárodnej spoločnosti […] Umývač riadu (m / w)

Abwascherin
Voľné miesta v Tobadill (Tirol), Rakúsko
podobný
jobs
Tešíme sa na polovici decembra pre zimnú sezónu, spoľahlivý upratovanie -Küchenhilfe – Abwascherin, vytvoriť priestor v dopoludňajších hodinách, večer, a požiadať o pomoc v kuchyni.
V každom prípade by ste mali tešiť na prácu, pracujú veľmi čisté a flexibilné.
Podrobnosti o mieste

Stav zamestnanosti pre praca v rakusku umyvac riadu
Na plný úväzok alebo na čiastočný úväzok alebo práca na smeny
Názov spoločnosti
Gasthof Alpenblick
obsah modelu
mesačný paušálny plat
miesto
Tobadill (Tirol), Rakúsko
Zamestnanie:
permanentný
vypršania platnosti
Pracovný pomer je neobmedzeny pre praca v rakusku umyvac riadu.

požiadavky

požadované kvalifikácia
no stupeň
jazykových znalostí
German (Basic)
profesijné skúsenosti
6 mesiacov prax v tejto práci na pozicii praca v rakusku umyvac riadu