Prevádzka v rakusku

Prevádzka v rakusku pod tamto pojmom si samozrejme predstaviť len jedine a to je samostatne zárobková činnosť vykonávaná na uzemy Rakúska za účelom dosiahnutia zisku. Nemám namysli žiadnu narkomanskú starostlivosť, alebo prevádzkovanie bor delu a ďalších nelegálnych veci, ale mam namysli len čisté legálnu prevádzku ktorá ti samozrejme v Rakúsku bude vynášať peniaze.

Na to aby si rozbehol takúto prevádzku samozrejme potrebuješ značné finančné prostriedky, známosti, a perfektnú znalosť nemeckého jazyka. Znalosť nemeckého jazyka ti pomôže odbúrať bariéry ktoré vznikajú pri podpisovaní právnych dokumentov, rôznych žiadosti ktoré ešte pred otvorením samotnej prevádzky budeš musieť absolovat.

Je to dlhá a náročná cesta ktorá si žiada riadnu dávku trpezlivosti a podporí od tvojich znamich aby si sa dopracoval k úspešnému otvoreniu takejto prevádzky. Samozrejme ako to chodí pri otváraní obchodu potrebuješ nakúpiť tovar za veľmi výhodnú cenu a potom ho predávať za CO najvyššiu cenu.

Z vlastnej skúsenosti viem že prevádzka v rakusku, založiť takúto prevádzku v Salzburgu je veľmi výhodné ale pre začiatok aj veľmi finančné náročné. O odbyt priamo v turistickom centre Rakúska však nemusíme mat žiadnu núdzu pretože je to mesto zahraničných turistov ktorí kúpia čokoľvek CO im ponúknete.

Predávajú sa rôzne pohľadnice, klenoty, čokoláda, oblečenie a čokoľvek CO ľudia kúpia. Denne sa takto po meste premelú tisícky a tisícky ľudí, ktorí cely deň nič Ine nerobia len pijú jedia a užívajú si život. A samozrejme nakupujú pre seba, pre svojich známych, priateľov kamarátov rodinu.

Číže legálna činnosť vykonávaná v Rakúsku je skvela príležitosť ako sa pohnúť z biedy a užívať si slušného dôchodku. Alebo vykašľať sa na dôchodok a žiť z toho čo mu jeho prevádzka v rakusku zarobí.