praca v rakusku chyzna pomocná sila do kuchyne

praca v rakusku chyzna na zimu 2014/2015 hľadal v Alpách!

Voľné miesta v Dalaas (Vorarlberg), Rakúsko
podobný
jobs
Upratovanie izieb / izba chlapec
Čistý kúpeľňa a čisté uteráky sú dobrý štart do nového dňa! Ako gazdiná, ste zodpovední za všetky čistiace práce okolo domu. Patrí medzi ne denné upratovanie spoločných priestorov a sociálnych zariadení a denné upratovanie izby. Prevádzkové práčka pre pravidelné čistenie stolové a posteľná bielizeň je rutina pre vás.
Môžete podporiť tím pri napĺňaní štandardov kvality ponúkaných služieb, rovnako ako v organizácii a vykonávaní týždenného programu, ktorý prispieva k celkovému úspechu cesty. Vaša účasť na pravidelných stretnutiach tímu pomôže zodpovedať miestu sa svojimi kolegami a pripraviť sa na nadchádzajúce udalosti.
Tímová práca a zdravý pocit čistoty sú dôležitou súčasťou vašej práce, ktoré umožní našim hosťom príjemnú dovolenku.

Osobná zodpovednosť
* No

dlzka pracovneho pomeru praca v rakusku chyzna
* 6 mesiacov

Hierarchickej úrovni, ku ktorému bodu patrí
* Nekvalifikovaní pracovníci sily

Interné alebo externé služby
* Iba vnútorný služba
Podrobnosti o mieste

Stav zamestnanosti
Full Time
Názov spoločnosti
Team 3 Reisen GmbH
obsah modelu
pevná plat
miesto
Dalaas (Vorarlberg), Rakúsko

požiadavky

požadované kvalifikácia
no stupeň
jazykových znalostí
German (Plynule)

spoločnosť
praca v rakusku chyzna

Názov spoločnosti praca v rakusku chyzna
Team 3 Reisen GmbH
Popis spoločnosti
TEAM 3 Sport Club Wald am Arlberg
TEAM 3 vedené na svoje vlastné športový klub v lese sa nachádza priamo oproti lanovky do lyžiarskeho slnka hlavu – asi 400m využiť shuttle bus, alebo pár minút chôdze. Pre vstup do obrovského Arlberg regiónu, ideme asi 10 minút na skibus do 7 km Stuben -, autobusová zastávka je priamo pred hotelom.
Máte dostatok priestoru pre priestranných izieb – jedáleň, skupina izby, útulný lobby, reštaurácia s barom a naším „Mexican- (tanec) Bar“, sú k dispozícii. Všetky izby v bývalom *** Inn sú vybavené kúpeľňou so sprchou alebo vaňou / WC, telefónom, TV so satelitným príjmom. Po náročnom dni strávenom na zjazdovke si môžete oddýchnuť v saune.
Kuchyňa vo všetkých hoteloch: Naši kuchári a ich tímy ponúkajú raňajky formou bufetu a večer vykúzliť vynikajúce 4-chodové menu (vrátane šalátový bufet.) praca v rakusku chyzna ..