barman berlin

zamestnávateľ:
RED Berlín Culinary UG Tento člen nie je testovaná.
popis spoločnosti
V menu „RED Berlín Kulinárske“ ponúka pokrmy francúzskej a južnej európskej kuchyne pripravené zo sezónnych príloh a použitie moderných techník.

Juhoeurópskej kuchyni je obrovské množstvo, ktorý sa vykonáva vo väčšine krajín na svete. Aby však bolo možné zdôrazniť sú najobľúbenejšie jedlá z Francúzska, Talianska a Španielska, ktoré patria do kuchárok po celom svete Obľúbených. Zmes zdravej výživy a moderného realizáciu tradional recepty sú trendom doby a byť v Berlíne RED Kulinárske žíl. Rôzne regióny v týchto krajinách majú svoje vlastné regionálne špeciality a kulinárske tradície, spojené s rozmanitosťou pobrežia regiónoch s lahodnou rýb a morských plodov vlastných receptov.

RED Berlín Culinary trvalo povinnosť tradície receptov udržanie odráža pôvod v regióne s osobným RED berlínskej kulinárske poznámky.
počet zamestnancov
1-10 na plný úväzok sú zamestnaní spoločností

popis pracovnej pozície
Barman – barmanka – barman
náplň práce
trvaly pracovny pomer
vypršaní
na dobu neurcitu.
pracovná doba
Plný alebo skrátený pracovný úväzok
odmena
mesačné paušálne plat
Požiadavky na uchádzača
požadované vzdelanie
no stupeň
očakáva Skúsenosti
Nevyžaduje sa žiadna skúsenosť
jazykové požiadavky
Nemecky (základná)
Anglicky (základná)
Polish (Basic)